PÍSTY se nachází 45 km od Prahy v okrese Nymburk. Chalupa však leží mimo obec Písty, v polosamotě, v rovinaté krajině, 200m od řeky Labe nedaleko ústí říčky Výrovky v blízkosti úpravny vody. Za lesem je rozsáhlé jezero s písečnými plážemi vzdálené jen 1,5 km.

Nabízíme Vám k pobytu plně zařízenou chalupu, která zcela uspokojí Vaše potřeby po čas rekreace v této krásné krajině.

Celkem Vám nabízíme 6 pevných lůžek s možností 2 přistýlek.

previous arrow
next arrow
Slider

Zařízení chalupy

Obývací pokoj

previous arrow
next arrow
Slider

Obývací pokoj Vám nabídne příjemné posezení třeba u televize nebo u krbových kamen. Ty jistě oceníte za chladnějších večerů, kdy příjemně roztopí celou místnost.

2 ložnice

previous arrow
next arrow
Slider

První ložnice je vybavena manželskou postelí a pevnou přistýlkou. Druhá pak nabízí tři lůžka s možností dětské síťové postýlky.

Kuchyně

previous arrow
next arrow
Slider

Plně vybavená kuchyně s rychlovarnou konvicí, elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnou troubou, mixérem a samozřejmě lednicí i mrazákem Vám poskytne příjemné komfortní zázemí

Koupelna

Koupelna mimo jiné nabízí k užití automatickou pračku. Je vybavena bojlerem na 80 litrů. V zázemí samozřejmě nechybí WC.

Zahrada

previous arrow
next arrow
Slider

Zahrada s rozlohou bezmála 800m2 nabízí k Vašemu příjemnému pobytu otevřený altán se zahradním nábytkem a dnes už nezbytným grilem. Pro romantické duše je však k dispozici i klasické ohniště. Pro ty nejmenší máme pískoviště a bazén o průměru 3,5m s pískovou filtrací (k dispozici od poloviny června do začátku září).

Samozřejmostí jsou prostory pro úschovu kol i možnost parkování.