PÍSTY se nachází 45 km od Prahy v okrese Nymburk. Chalupa však leží mimo obec Písty, v polosamotě, v rovinaté krajině, 200 m od řeky Labe nedaleko ústí říčky Výrovky v blízkosti úpravny vody. Za lesem je rozsáhlé jezero s písečnými plážemi vzdálené jen 1,5 km.

Nabízíme Vám k pobytu plně zařízenou chalupu, která zcela uspokojí Vaše potřeby po čas rekreace v této krásné krajině.

Celkem Vám nabízíme 5 pevných lůžek s možností 2 přistýlek.

Zahrada 8
Zahrada s bazénem
Zahrada 8
Zahrada 2
Obyvak 4
Chodba 2
previous arrow
next arrow

Zařízení chalupy

Obývací pokoj

Obyvak 2
Obyvak 3
previous arrow
next arrow

Obývací pokoj Vám nabídne příjemné posezení třeba u televize nebo u krbových kamen. Ty jistě oceníte za chladnějších večerů, kdy příjemně roztopí celou místnost.

2 ložnice

Loznice 4
Loznice 1
previous arrow
next arrow

První ložnice je vybavena manželskou postelí a jednolůžkovou postelí. Druhá pak nabízí dvě lůžka s možností dětské síťové postýlky.

Kuchyně

Kuchyne 2
Kuchyne 6
previous arrow
next arrow

Plně vybavená kuchyně s rychlovarnou konvicí, elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, mixérem a samozřejmě lednicí i mrazákem Vám poskytne příjemné komfortní zázemí.

Koupelna

Koupelna 1
Koupelna 2
previous arrow
next arrow

Koupelna mimo jiné nabízí k užití automatickou pračku. Je vybavena bojlerem na 80 litrů. V zázemí samozřejmě nechybí WC.

Zahrada

Zahrada 8
Zahrada 7
Zahrada 8
Zahrada 5
Zahrada 7
Zahrada 10
previous arrow
next arrow

Zahrada s rozlohou bezmála 800 m2 nabízí k Vašemu příjemnému pobytu otevřený altán se zahradním nábytkem a dnes už nezbytným grilem. Pro romantické duše je však k dispozici i klasické ohniště. Pro ty nejmenší máme pískoviště a bazén o průměru 3,5 m s pískovou filtrací (k dispozici od poloviny června do začátku září).

Samozřejmostí jsou prostory pro úschovu kol i možnost parkování.