PÍSTY se nachází 45 km od Prahy v okrese Nymburk. Chalupa však leží mimo obec Písty, v polosamotě, v rovinaté krajině, 200 m od řeky Labe nedaleko ústí říčky Výrovky v blízkosti úpravny vody. Za lesem je rozsáhlé jezero s písečnými plážemi vzdálené jen 1,5 km.

Nabízíme Vám k pobytu plně zařízenou chalupu, která zcela uspokojí Vaše potřeby po čas rekreace v této krásné krajině.

Celkem Vám nabízíme 6 pevných lůžek s možností 2 přistýlek.

Cedule
Chalupa se stromem
Zahrada s bazénem
Zahradní domek
Pískoviště
previous arrow
next arrow

Zařízení chalupy

Obývací pokoj

Obývací pokoj 1
Obývací pokoj 2
previous arrow
next arrow

Obývací pokoj Vám nabídne příjemné posezení třeba u televize nebo u krbových kamen. Ty jistě oceníte za chladnějších večerů, kdy příjemně roztopí celou místnost.

2 ložnice

Ložnice 2
Ložnice 1
previous arrow
next arrow

První ložnice je vybavena manželskou postelí a pevnou přistýlkou. Druhá pak nabízí tři lůžka s možností dětské síťové postýlky.

Kuchyně

kuchyně 1
kuchyně 2
previous arrow
next arrow

Plně vybavená kuchyně s rychlovarnou konvicí, elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, mixérem a samozřejmě lednicí i mrazákem Vám poskytne příjemné komfortní zázemí.

Koupelna

Koupelna 1
Koupelna 1
previous arrow
next arrow

Koupelna mimo jiné nabízí k užití automatickou pračku. Je vybavena bojlerem na 80 litrů. V zázemí samozřejmě nechybí WC.

Zahrada

Zahrada s bazénem
Zahradní altán
Pískoviště
Bazén s jednorožcem
Zahradní altánek
previous arrow
next arrow

Zahrada s rozlohou bezmála 800 m2 nabízí k Vašemu příjemnému pobytu otevřený altán se zahradním nábytkem a dnes už nezbytným grilem. Pro romantické duše je však k dispozici i klasické ohniště. Pro ty nejmenší máme pískoviště a bazén o průměru 3,5 m s pískovou filtrací (k dispozici od poloviny června do začátku září).

Samozřejmostí jsou prostory pro úschovu kol i možnost parkování.